Производители
 
Специальные
 
Корзина
Пока пусто
 
Хиты продаж
 

Міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері

Якщо Вам потрібно просто міжкімнатні двері  - у Вас стандартні проєми - і вдосталь вільного місця ,  то Вам можливо варто   поїхати в Епіцентр чи  в Нову лінію .   Або в розрекламовані мережі  наприклад   такі, як "Двері Білорусі" .

Навідміну від них , ми , компанія САТ РЕМ ,вже більше, як 8  років на ринку - займаємося тим, що відмовляються робити всі інші. Ми вирішуємо проблеми наших клієнтів.  Вони бувають різні - від малогабаритного житла - де немає можливості встановити стандартні двері - до великих приміщень,що потребують зонування. Розсувні двері та перегородки, двері книжки та багато іншого - це те що ми пропонуємо для вирішення Ваших проблем.

 Будемо раді допомогти  і Вам.)

На нашому сайті представлено не так багато виробників міжкімнатних дверей. І маємо на те вагомі причини

Не зважаючи на велике різноманіття  - ми зупинилися лише на тих торгових марках, що довели свою якість протягом довгого часу.

Продаючи міжкімнатні двері більше 8 років в таких містах як Рівне,Луцьк та Львів , ми визначили найкращих виробників за критерієм - ціна /якість.

 

Найбільший виробник міжкімнатних дверей в Україні і лідер економ класу- звичайно  - це Новий стиль.

Практично немає рекламацій , безпроблемна заміна у випадку браку - ну і найкраща ціна.

Наступна торгова марка - "Фенікс" - міжкімнатні двері  - з оригінальним модельним рядом\ та можливістю виготовлення нестандартних міжкімнатних дверей.

І тм  "Korfad" - доволі молодий виробник  - з сучасним італійським обладнанням,якісним,екологічно чистим  і дуже гарним покриттям - безумовно один з лідерів у виробництві дверей середнього класу.ТМ "Новий стиль"
ТМ "Новий стиль"
Міжкімнатні двері ТМ "Фенікс"
Міжкімнатні двері ТМ "Фенікс"
ТМ "Корфад"
ТМ "Корфад"
ФОТОГАЛЕРЕЯ ВСТАНОВЛЕНИХ  ДВЕРЕЙ
ФОТОГАЛЕРЕЯ ВСТАНОВЛЕНИХ ДВЕРЕЙ
UA-80690741-1